Spektakle - widzowie indywidualni

 

 


,,Hej, przygodo’’ (wiek 1-100l) 22.07, godz.14.00, spektakl plus warsztaty i animacje PSARY, teren przy sali spotkań, WSTĘP BEZPŁATNY

    Czy chcecie przeżyć z nami wspaniałą morską przygodę, odwiedzić niezwykle miejsca, poznać prawdziwego pirata - dżentelmena i jego kolorową papugę Doris?
Jeżeli tak, to zapraszamy Was na spektakl pełen muzyki i sensorycznych wrażeń, podczas którego nauczycie się pirackiego tańca, poznacie morskie zwyczaje i zabawy. Dowiecie sie jak razem współpracować, stworzyc zgraną drużynę i poznacie smak prawdziwej przygody. Zabierzemy Was rownież do bajkowego świata morskich głębin, gdzie odnajdziecie niesamowite stworzenia.                  Poznacie kraba Baltazara i zagracie z nim razem w jego orkiestrze. 
Będziecie musieli rozwiązać problemy uroczej ośmiornicy Nadii oraz zaopiekowac sie rybkami i ukołysać je do snu. 
Czy spróbujecie zaśpiewać i zagrać z nami w morskiej symfonii?                                                                                                                           
 Czy pomożecie mieszkańcom podwodnego świata, a może wybierzecie się z nami na poszukiwania zagubionej rybki ?                          Czy pomożecie Piratowi i jego papudze Doris w morskich obowiązkach?
,,Hej, Przygodo '' to radosny muzyczny spektakl pełen wspólnej zabawy, tańca i śpiewu, przeznaczony nawet dla najmłodszych dzieci.

 
 
 
TERMIN:
22.07, godz.14.00
 
MIEJSCE: 
PSARY, teren przy sali spotkań

BILETY:
WSTĘP WOLNY
 
Serdecznie zapraszamy 
 
 

 

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Magiczny TEATR Muzyczny Placówka Kulturalna/ ul.Ostrowskiego 13A/53-238 Wrocław/tel.kont.796 854 205/ facebook/ Magiczny TEATR Muzyczny spektakle i zajęcia dla dzieci/