Spektakle - widzowie indywidualni

 

 


,,Muzyczna Pani Lato

,, W królestwie Pani Lato rozpoczęły  się wakacje. Wszyscy są bardzo szczęśliwi i z niecierpliwością czekają by przeżyć  niezapomniane chwile  i troszkę odpocząć. Jednak Letnia Pani wcale nie ma zamiaru zajmować się swoimi obowiązkami. Zamiast dopilnować żniw, doglądać słoneczka by grzało jak należy i deszczyku by padał kiedy trzeba, woli tańczyć, śpiewać, robić psikusy i bawić się z dziećmi.

Gosposia Letniej Pani i zwierzątka chcą by wszystko było gotowe na czas i tłumaczą Pani Lato,  że bez jej pomocy sobie nie poradzą. Jednak Letnia Pani w tym roku postanawia nie pracować i zrobić sobie prawdziwe wakacje od swoich obowiązków.”

Czy uda się ze wszystkim zdążyć na czas przed żniwami ? Kto przywoła Letnią Panią do porządku? Czy Gosposi i zwierzątkom uda się namówić Panią Lato do pomocy, a może dzieci nam pomogą ? Jakie obowiązki ma każda pora roku?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy w pełnym humoru, pięknej muzyki i poezji spektaklu: ,,Muzyczna Pani Lato’’.

Tutaj nie będzie czasu na nudę, będziemy razem tańczyć, śpiewać, łapać małe i duże bańki mydlane, pląsać w balonowym deszczu i rozwiązywać poważne problemy pór roku :)

 

MIEJSCE:

PIOTRKOWICZKI  (TEREN ZA ŚWIETLICĄ)

TERMIN:

21.07, godz.14.00

BILETY:

WSTĘP WOLNY (BEZPŁATNY)

 

Serdecznie zapraszamy   

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Magiczny TEATR Muzyczny Placówka Kulturalna/ ul.Ostrowskiego 13A/53-238 Wrocław/tel.kont.796 854 205/ facebook/ Magiczny TEATR Muzyczny spektakle i zajęcia dla dzieci/